Informacja dla osób niesłyszących i słabosłyszących

Nowy aparat w gabinecie RTG

Opublikowano:

02.02.2018

Dla poprawy jakości w wykonywaniu zdjęć rentgenowskich nasza przychodnia zakupiła nowy aparat  ogólno – diagnostyczny DRX Ascend System.

Jest to aparat cyfrowy kostno – płucny, który gwarantuje pełną funkcjonalność w zakresie pozycjonowania przy jednoczesnym zapewnieniu najwyższej jakości obrazu oraz bezpieczeństwa  pacjenta. Dzięki możliwości obniżania stołu możemy wykonywać zdjęcia pacjentom mającym trudności z poruszaniem się.  Ponadto urządzenie automatycznie dobiera dawkę promieniowania i redukuje ją do minimum.

Dyrektor WSPL SPZOZ w Stargardzie
mgr Jadwiga Szklarska

+48 261 451 329