19.03.2020
Szanowni Pacjenci,
W związku z apelem Ministra Zdrowia dotyczącym pomocy w pozyskiwaniu krwi dla chorych, zwracam się z uprzejmą prośbą o pomoc i wsparcie w zakresie przyłączenia się do honorowego oddawania krwi.
Krew i jej składniki potrzebne są każdego dnia.
Z wyrazami szacunku
Dyrektor WSPL SPZOZ
Jadwiga Szklarska
Ta witryna korzysta z plików cookie, aby polepszyć doświadczenie przeglądania i zapewnić dodatkową funkcjonalność
Do prawidłowego działania strony niezbędne cookies są zawsze włączone, pozostałe możesz dostosować poniżej.
Cookies wymagane do prawidłowego wyświetlania i działania strony.
Cookies pozwalające zrozumieć właścicielowi witryny, w jaki sposób odwiedzający wchodzą w interakcję ze stroną, poprzez anonimowe gromadzenie i raportowanie danych statystycznych.
Cookies służące do śledzenia odwiedzających strony, celem wyświetlania spersonalizowanych reklam pasujących.
