09.11.2018
Z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej oraz 100 lat Odrodzenia Wojskowej Służby Zdrowia w dniu 23 października 2018 r. w Wojskowej Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Stargardzie odbyło się uroczyste posadzenie Dębu Pamięci.
W uroczystości wzięli udział: Dyrekcja przychodni wraz z pracownikami.
Ta witryna korzysta z plików cookie, aby polepszyć doświadczenie przeglądania i zapewnić dodatkową funkcjonalność
Do prawidłowego działania strony niezbędne cookies są zawsze włączone, pozostałe możesz dostosować poniżej.
Cookies wymagane do prawidłowego wyświetlania i działania strony.
Cookies pozwalające zrozumieć właścicielowi witryny, w jaki sposób odwiedzający wchodzą w interakcję ze stroną, poprzez anonimowe gromadzenie i raportowanie danych statystycznych.
Cookies służące do śledzenia odwiedzających strony, celem wyświetlania spersonalizowanych reklam pasujących.
